O nás

Jsme mladá realitní kancelář, která v roce 2018 spojila síly a mnoho let zkušeností s obchodováním a investováním na poli nemovitostí.

 

V našem čele stojí bratři Marek a Róbert Frndovi, přední odborníci v oboru realit a investic do nemovitostí. Za zády máme silnou mateřskou společnost Victory Reality se sídlem v Banské Bystrici, která na trhu působí od roku 2013. Jako její odštěpný závod můžeme čerpat tu nejlepší inspiraci a dovednosti, které nás posouvají kupředu.
 

Nacházíme řešení tam, kde to jiní vzdali


_DVO6255_pp

 
 

Nasloucháme vašim potřebám, umíme se jim flexibilně přizpůsobit, a v maximální možné míře tak splnit vaše požadavky. Přistupujeme k vám individuálně, vstřícně a s pochopením. Vy a vaše přání stojí vždy na prvním místě.

 

Bonitním investorům poskytujeme dlouhodobé a propracované odborné služby. Můžeme nabídnout různé druhy investic, mimo jiné také podílení se na developerských projektech. Velká část naší nabídky nemovitostí není veřejně prezentovaná a nenajdete ji nikde na internetu. Pro naše klienty se snažíme o maximální diskrétnost prodeje jejich nemovitostí.

 

Obchody uskutečňujeme také na Slovensku, kromě toho pro vás připravujeme projekty v Chorvatsku.

 

Navštivte nás na pobočce v Praze nebo nás kontaktujte
 

 

_MG_2785 (1) (4)