Rezidence 111 bude perlou v srdci Vrchlabí

Rezidence 111 bude perlou v srdci Vrchlabí

Dovolujeme si vám představit atypický luxusní projekt, jenž se nachází v malebném městě v podhůří Krkonoš. Jeho dominantou je krásná historická vila z roku 1904, ke které je připojena bývalá malá tovární hala. Vkusně se zde propojí staré s novým – do areálu přibude celé jedno nové moderní křídlo

Dovolujeme si vám představit atypický luxusní projekt, jenž se nachází v malebném městě v podhůří Krkonoš. Jeho dominantou je krásná historická vila z roku 1904, ke které je připojena bývalá malá tovární hala. Vkusně se zde propojí staré s novým – do areálu přibude celé jedno nové moderní křídlo.

Vila, jakožto centrální prvek projektu, nabídne majitelům luxusní bydlení ve čtyřech bytech. Ze západu k ní přiléhá tovární hala, která se přemění na pět moderních mezonetových bytů s nově nabytým industriálním charakterem. Na východě vyroste originální stavba se čtyřmi více etážovými byty moderního stylu.

Ve vile jsou řešeny v 1. NP dvě bytové jednotky, 2+kk a 4+kk s vlastními zahrádkami. Ve 2. NP a 3. NP je po jednom bytě 4+kk s terasami.

Rezidence 111 se nachází v centru města v klidné čtvrti. Bydlení zde vám může nabídnout prostor k trvalému bydlení nebo skvěle poslouží k víkendovému odpočinku na dosah náruče našich nejvyšších hor. Každý byt má terasu nebo malou zahrádku, které jistě rádi využijete k relaxaci během krásných dnů. V okolí je skvělá občanská vybavenost.