O nás

Jsme mladá realitní kancelář, která v roce 2018 spojila síly a mnoho let zkušeností s obchodováním a investováním na poli nemovitostí.

 

V našem čele stojí bratři Marek a Róbert Frndovi, přední odborníci v oboru realit a investic do nemovitostí. Za zády máme silnou mateřskou společnost Victory Reality se sídlem v Banské Bystrici, která na trhu působí od roku 2013. Jako její odštěpný závod můžeme čerpat tu nejlepší inspiraci a dovednosti, které nás posouvají kupředu.

 

Rádi vám nabídneme profesionální úroveň služeb a zajistíme kompletní servis při prodeji či koupi nemovitostí stejně jako různé druhy investičních příležitostí.

 

Vy jste na prvním místě

 

Nasloucháme vašim potřebám, umíme se jim flexibilně přizpůsobit, a v maximální možné míře tak splnit vaše požadavky. Přistupujeme k vám individuálně, vstřícně a s pochopením. Vy a vaše přání stojí vždy na prvním místě.

 

Bonitním investorům poskytujeme dlouhodobé a propracované odborné služby. Velmi rychle jsme schopni realizovat výkupy nemovitostí z exekucí i od přímých vlastníků. Rádi vám nabídneme také off market nemovitosti. Spolupracujeme na přípravě a realizaci developerských projektů a zprostředkujeme vám poradenství v rámci jejich financování. Zabýváme se také nákupem seniorského bydlení.

 

Obchody uskutečňujeme také na Slovensku a v budoucnu plánujeme expanzi do Chorvatska.

 

Navštivte nás na pobočce v Praze nebo kontaktujte naše makléře

 

Už teď se těšíme na spolupráci s vámi.