Inter Academy

Inter Academy


O NÁS

Inter Academy je dlouhodobý globální program založený na přenosu know-how tréninkového procesu. Je navržen a šitý na míru tak, aby vytvořil specifický výcvik na vysoké úrovni pro mladé hráče (chlapce a dívky) v dané zemi. Všechny činnosti Inter Academy Czech Republic jsou přímo řízeny zaměstnanci centrály a akademie FC Internazionale Milano ve spolupráci s lokálním týmem a řídí se pravidly a předpisy Inter politiky pro děti.

• Naši trenéři

Trenéři jsou vedeni našim Head Coachem (hlavním trenérem) a koordinování Inter Permanent Coachem, t.j. profesionální trenér, "Inter Ambassador", kterí importuje a sdílí filozofii, metodologii a hodnoty Inter v Čechách.

• Naše cíle

Přístupem zdola nahoru v prvním kroku rozvíjíme činnost fotbalové školy a školičky, poskytujeme fotbalové služby pro děti věkových kategórií 5 až 11 let s přechodem do rozvoje grassroot programu ve druhém kroku a cílem vytvoření elitních týmů v jednotlivých věkových kategoriích.

 

CO NABÍZÍME

1. Tréninkové know-how

Fotbal, vzdělávání a zdraví jsou klíčovými prvky naši odborné přípravy budoucích profesionálů ve sportu. Podporujeme růst fotbalového prostředí se zaměřením na hráče a místní trenéry.

2. Rozvoj osobnosti

Náš úspěch je založen na jednom základním konceptu: v našich akademiích nejprve rozvíjíme osobnost člověka a poté šampiony.

3. Sdílení filozofie INTER

Respekt, aktivní účast ve skupinovém životě, výměna nápadů a sdílení vítězství nebo porážky jak individuálně, tak kolektivně. Naše děti se stanou vynikajícími občany a "Brothers of the world".

 

KONTAKT:

tel: +420 736 180 260
email: [email protected]


Foto Inter Academy 1


Inter Academy 2


Inter Academy 3