Golf nás baví

Golf nás baví

11.11.2021 Victory Reality podporuje mnohé golfové turnaje na různých místech České republiky. Noblesní sport a exkluzivní nabídka realit by k sobě měly mít vždy blízko.

S názvem naší společnosti se můžete setkat nejen v oblasti realit, ale také při různých golfových kláních. Věříme v to, že nabídka nemovitostí by stejně jako golfová hra měly v sobě vždy nést velkou dávku ušlechtilosti.

Že tomu tak opravdu je, jsme se přesvědčili na všech golfových turnajích, kde se na čestném místě objevil název naší realitní kanceláře. S radostí jsme se stali podporovateli Charitativního turnaje Players Private Charity Tour 2021, kde golf přinesl nejen radost ze hry, ale také pomoc handicapovaným sportovcům. V tomto roce jsme se však prezentovali i na dalších golfových kláních. Potěšila nás účast na turnaji v Brně na hřišti Golf Kaskády, ve Slavkově v Austerlitz Golf Resort, na hřištích u Karlštejna, České Lípy i v Albatross Golf Resortu u Berouna ad. Už nyní vyhlížíme další golfové příležitosti v příštím roce.  Možná, že se na některém z českých golfových hřištích setkáme i s vámi.